WordPress Haber Sitesi Android Uygulama Geliştirme

WordPress Haber Sitesi Android Uygulama Geliştirme

WordPress Haber Siteniz için otomatik haberleri sitenizden çeken, haber paylaştığınızda anında bütün kullanıcılara bildirim atan ve AdMob hesabınızı bağlayıp para kazanabileceğiniz bir WordPress Haber Sitesi Android Uygulaması yaptırmak istiyorsanız bu paketimizden yararlanabilirsiniz.

Android Uygulama Geliştirme paketimiz ile haber sitenizi kullanıcılarınıza daha güvenli ve daha kurumsal bir site olarak tanıtmış olacaksınız. Ve android uygulamanız için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

OTOMATİK İÇERİK ÇEKME

Normalde olduğu gibi sitenize içerik girmeye devam edin. Yazılımımız sitenizden içeriği otomatik olarak çekecek ve siz bir haber paylaştığınızda veya bir güncelleme yaptığınızda kullanıcılara otomatik bildirim gidecek.

ANINDA BİLDİRİM

Bu sayede son dakika haberlerinde kullanıcılara daha fazla erişmiş olacaksınız ve haber sitenizi daha da büyüteceksiniz.

android-uygulama-geliştirme-haber

android-uygulama-geliştirme-haber

PARA KAZANMAYA BAŞKA YOL AÇIN

Eğer hazırda AdMob hesabımız varsa hemen Haber Uygulamanıza bağlayabilir para kazanmaya devam edebilirsiniz.

GOOGLE ANALYTİCS İLE UYGULAMANIZI RAPORLAYIN

Uygulamanıza giren kullanıcıların hangi ilden, saat kaçta, hangi kaynaktan girdiği ve ne kadar uygulamanızda kaldığı gibi bir çok bilgiyi tek bir panelde görüntülemek için Google Anaytics kullanarak uygulamanızı raporlayabilirsiniz ve buna göre aksiyon alabilirsiniz.

HIZLI VE GÜNCELLENEBİLİR HABER SİTELERİ

Yönetilebilir panelli haber siteleriniz ile haber girişi için her yerden sitenize erişim sağlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , ,