Web Tasarım 2400TL yerine 1200TL!

Web Tasarım Fiyatları | Web Sitesi Fiyatları

Yazılım Works Web Tasarım Ajansı olarak, siz değerli müşterilerimize son teknoloji yazılımlarla hazırlanmış Web Tasarım, Web Sitesi ve E-Ticaret hizmetleri sunmaktayız.

Web Tasarım
Web Tasarım

WEB SİTENİZİ YAPTIRMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!

1. İhtiyaçlarınızı Dinleriz

Web Tasarım yaparken, hem müşterilerimizin isteği doğrultusunda hem de en iyi çözümü sunacak yöntemler arasında ortada buluşur ve kararı veririz.

2. Mobil Uyumlu, Responsive ve Google SEO, Web Tasarım Yaparken Göz Önünde Bulundurulur

Google SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu ilk önceliği olan bir site diğer sitelerden daha önce çıkacaktır ve daha çok tercih edilecektir.

Web Tasarım yaparken önemli olan müşterilerileriniz karşısına ilk aşamada sağlam çıkmaktır. Mobil uyumlu web sitesi ile diğer sitelerden %95’a varan hızlı açılma oranı ile kullanıcılar sıkılmadan sitenize devam eder.

Uyguladığımız tasarımlar ile sitenize giren kullanıcılar sizin yenilikçi ve yenilliğe önem veren biri olduğunuzu düşünmeye başlayacak.

3. Son Aşamalar ve Teslim

Sizden aldığımız bilgiler ile sitenizi hazırladıktan sonra son dokunuşları yaparız ve sitenin teslimini sağlarız.

 

10 Yıllık Profesyonel Web Tasarım tecrübemiz ile sizlere şu hizmetleri sunuyoruz.

En Uygun Web Tasarım Fiyatları, Web Sitesi Fiyatları internette profesyonel olmanızı sağlayacak.

İnternetten satış yapmak isteyenlere özel E-Ticaret Siteleri hazırlıyoruz.

Google’da sitenizi en üst sıralara taşımak için gerekli her kontrolü yapıp o şekilde sitenizi teslim ediyoruz. Uzun vadede üst sıralara çıkma ihtimaliniz artıyor.

Anında üst sıralara çıkmak isteyen müşterilerimize özel reklam hesabı ayarlarını yaparak teslim ediyoruz.

Web Sitesi
web tasarım
İnşaat Web Tasarım
web tasarım
Hastane Web Tasarım
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım

WEB SİTENİZİ YAPTIRMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım aslında İnternet Sitesi, firmanızın yaptığı hizmetleri, verdiği hizmetleri veya sattığı ürünleri sizden çok daha uzakta bir müşteriye gösterebilmesi, satabilmesi veya verdiğiniz hizmeti uzaktaki müşteriye tanıtabilmeniz için gereken firmanızın internetteki menüsüdür.

Genelde sitenizin ismi yani alan adınızın(aşağıda daha detaylı açıklayacağım) ismi firma ismi ya da verilen hizmetin isminde olur.

Bu sizin iş stratejinize göre değişebilir, ya hizmetinizi öne çıkarırsınız ya da firma isminizi öne çıkararak markalaşmak istersiniz.

Alan adınızı seçerken herhangi bir marka tescili ya da patent sahibi olmanıza gerek yok, minimum 1 sene olmak koşulu ile .com .net .org gibi popüler domainleri kiralayabilirsiniz.

com.tr Alan Adı Nasıl Alabilirim?

Tabii ki ülkemize özel .com.tr alan adı istiyorsanız sitenizde, iş modelinize göre sizden istenen belgeler oluyor. Eğer kişisel site yaptırmak istiyorsanız yani www.adınızsoyadınız.com.tr, bunun için kimlik bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. Sizden önce başka bir isimle satın alan varsa yapılabilecek bir şey yok maalesef.

Ancak firma iseniz, vergi levhasında bulunan firma isminiz ya da marka tescili veya patent‘te başvurduğunuz imin tutması yeterli. Burada yeniden marka tescili ve patent zorunlu olmuyor sadece firma isminizde farklı bir alan adı kiralamak isterseniz gerekli oluyor.

Alan Adı Nedir?

Alan adı, internet sitenizin ismidir. İnternet tarayıcısına artık çok insan yapmasa da yazdığınız, www.google.com bir alan adıdır. www.firmaniz.com ya da www.adinizsoyadiniz.com ya da www.verdiğinizhizmet.com şeklinde ki isimler alan adıdır.

Domain Kiralama Firmaları Hangileridir?

Minimum 1 yıllık olarak kiralanır. Türkiye’de başlıca domain kiralama hizmeti veren firmalar, Turhost, Radore, Natro, İsim Tescil gibi firmalardır.

Bu domainler üzerinden hosting hesabınızın izin verdiği sürece mail hesaplarını da kullanabilirsiniz.

Örnek olarak info@firmanız.com gibi. Alan adınızda dikkat etmeniz gereken faktörler hostinge göre çok daha az. 

En çok popüler olarak kullanılan domain uzantısı .com‘dur. Ancak firmalar verdiklerihizmet.com gibi alan adlarını müsait bulamayınca .net .org ya da .co gibi alan adlarını tercih edebiliyorlar. 

Google‘ın gözünde şu anki tarih ile .com .net. org gibi domainlerin önemi aynı durumda. Ancak bilinirlik olarak mümkün olduğunca .com tercih etmeniz markalaşma açısından daha faydalı olacaktır.

Hosting (Server) Nedir?

Hosting sitelerinizin kodlarının olduğu dosyaların, hizmetlerinize ait yazıların, projelerinize ait olan fotoğrafların, etkinliklerinizin videolarının gibi görsel ve yazı içerikleri aynı zamanda siteniz yazılım dosyalarının bulunduğu uzaktaki bir bilgisayardır. 

Bu bilgisayar eğer hostingi güvenilir bir firmadan aldıysanız, düzenli olarak yedeklenir, korumalı bir binada bulunur ve hızlı bir internete sahiptir.

Server Tipleri Nelerdir?

Bu bilgisayarı tamamen kirayalayıp kullanmak isterseniz bu hizmete server kiralama – dedicated sunucu kiralama deniyor.

Bu sayede sitenizin veya projenizin kontrolü tamamen sizin elinizde bulunmuş oluyor. Bu sistemi çok yüksek trafiği olan hizmet siteleri, sahibinden.com yemeksepeti.com gibi, haber siteleri haberler.com teknoseyir.com gibi, blog siteleri onedio.com gibi siteler kullanıyor

Eğer bu bilgisayarın işlemcisinin fiziksel veya sanal çekirdekleri ve RAM’i eşit olarak veya belirli bir ölçüde paylaştırarak veriliyorsa VPS, VDS ve Bulut Sunucu gibi hizmetlerdir. Bu hizmeti ise belirli bir rekabetin içinde kalmak isteyen web siteleri kullanmaktadır.

Eğer bu bilgisayar veya başka bir bilgisayarlar yani serverlar topluluğunun belirli paylaşım kuralları çerçevesinde küçük hesaplara bölünmesine ise Web Hosting denir. 

Web Hosting‘ler genel olarak satış kampanyasında sınırsız olarak adı geçsede, belirli bir yüke veya kotaya ulaştığında sitenizin hostingini yanıt veremez duruma çevirir. Aslında aldınız hizmet sınırsız gibi görünsede bu serverlarda çok fazla sayıda site barındırıldığı için belirli bir kotayı geçtiğinizde size uyarı mailleri telefonları gönderilir ki daha yüksek paketli kendi limitlerinizin kesin olarak belirli olduğu bir paketlere geçebilesiniz diye.

Normal şartlarda bir kurumsal web sitesi Web Hosting düzeyinde bir kapatisenin içine çok rahat sığar buna verdiği reklam kampanyaları da dahil.

Yüksek düzeyde reklam yapıyorsanız ya da sitenizin google gözündeki değeri yüksek olduğu için daha fazla trafik alıyorsanız. VPS veya VDS gibi hizmetlere geçmek sizin için daha yararlı olacaktır.

Fiyat olarak tabii ki daha pahalı bir durumda ancak Web Hosting hizmetinde kalmaya devam ederseniz yüksek reklamlı veya trafikli bir dönemde, sitenizin yavaşlığından dolayı kaybettiğiniz bir iş bile bu geçiş farkının daha üzerinde olabilir. 

Firma sahipleri için konuşuyorum, tıpkı belirli bir noktadan sonra vergi dilimleri yüzünden Limited değil de şahıs şirketinde kalmak mantıksız ise aynı durum burada da geçerli.

Seo Nedir?

SEO, kelime anlamı olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu‘dur.

Google’da reklam vermeden üst sıralara çıkmak isteyen site sahipleri istedikleri taktirde sitelerine SEO çalışması yaptırıyor.

SEO Çalışması Nedir?

SEO çalışması sitenin bir kaç farklı kriterde iyi seviyelere çıkmasıdır.

Bunlar;

-Site hızı

-Sitenin içeriğinin konu ile alakalı olması

-İçeriğin düzgün olması

-Başka sitelerden alınan linkler

-Sitedeki görsellerin kaliteli ancak düşük boyutlu olması

-Hosting’inizin hızlı çalışması

-Kullanıcıyı yanıltıcı içeriğin bulunmaması

gibi aslında siz bir siteye girerken karşınızda nasıl bir deneyim görmek isterseniz gibi bir sorunun sorulması durumunda verdiğiniz cevaplara benzer yapılması gerekenler listesi.

Google, sitelerin kullanıcının istediği içeriğe en hızlı, en kaliteli ve en doğru şekilde ulaşmasını istiyor.

Örnek verecek olursak genel olarak yeni açılan bir dükkan açıldığında nasıl ilk başta değilde zaman içerisinde müşteri kitlesini kazanıyor, aynı sitenizde bu şekilde trafiğini zaman içerisinde arttırır ve Google sıralamasında üst sıralara çıkar.

Aynı zamanda düzenli de olmanız gerekir, bir gün açık bir gün kapalı bir dükkanın size kötü deneyim vermesi gibi sizin de içeriklerinizi düzenli bir şekilde günde, haftada, ayda nasıl olursa olsun ama düzenli bir şekilde girmeniz gerekiyor.

Tabii ki çoğu firma bu çalışmaları yaparken ilk başlarda da müşteri kazanmak istediği için Google’a reklam vererek üst sıralarda çıkıyor.

Google Reklamları (Google Ads) Nedir?

Google, para ödeyip üst sırada çıkmak isteyen firmalara Google Ads diye bir hizmet sunuyor.

Bu hizmet sayesinde yeni açılan web siteleri, yeni proje yapan hali hazırda web siteleri veya markalaşmak ve daha fazla hizmet veya ürün satmak isteyen web siteleri Google’a reklam vererek sitelerinin trafiğini arttırıyor.

Verilen bu reklamların ücreti tıklama başına, gösterim başına gibi özellikler ile değişiyor.

Reklamınızın yazısını hazırlayıp yayınlamaya başlamadan önce bakmanız gereken çok fazla değişken var.

Google’a Reklam Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Mesela anahtar kelimeler, reklamınıza uygun olarak anahtar kelime seçmeniz gerekir. Örneğin siz bir çilingir iseniz, verdiğiniz anahtar kelimeler; çilingir, oto çilingir, acil çilingir gibi kullanıcının Google üzerinde aratması muhtemel kelimelerdir.

Sonrasında reklamın çıkacağı bölge önemli durumda. Örneğin siz Konya’da hizmet veren bir çilingir iseniz reklamınızın İstanbul’da çıkmasının hiç bir önemi yok hatta reklam bütçenizin gereksiz yerlere dağılmasına sebep olur.

Reklamın saatleri aynı şekilde önemli bir filtre. Siz bu hizmeti mesai saatleri içerisinde sunuyor iseniz reklamın gece çıkmasının hiç bir mantısı yok hatta daha önce bahsettiğim gibi bütçenizin gereksiz harcanmasına sebep olacaktır.

Az önce bahsettiğim filtrelerin dışında siz bir e-ticaret sitesi yönetiyorsanız reklamınız, 7/24 açık olmalı çünkü sürekli müşterileriniz e-ticaret sitenizden ürün alabilir, bütün illere çıkmalı ki ürünü kargo ile gönderebilme olanağına sahipsiniz.

WEB TASARIM REFERANSLARI

Bizi Web Tasarım için Tercih Eden Profesyonel Firmalar

web tasarım
İnşaat Web Tasarım
web tasarım
Hastane Web Tasarım
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

× Online WhatsApp Destek Hattı