Web Sitesi 2020

Yazılım Works / Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım, firmanızın ya da hizmetinizin dünyaya açılan kapısıdır. Web Tasarım sayesinde sizden çok uzakta olan müşterilerinize bile hizmet verebilirsiniz.

Web Tasarım Nedir

Web Tasarım veya Web Sitesi online kartvizitiniz sayılabilir, bu sayede bir çok müşteri tarafından daha kurumsal bir şekilde ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Web Tasarım Konusunda Nelere Dikkat Etmeliyim

Web Tasarım yaptırırken dikkat etmeniz gereken çok bileşen mevcut. Bunlar, Web Site Hızı, Domain Kalitesi, SEO Uyumu, Mobil Uyumu, Kolay Okunabilirlik ve Her Kesime Hitap Etmesidir.

Web Sitesi Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları kullanılan sistemlerin kalitesine ve şirket politikasına göre değişkenlik gösterir. Kalite konusunda belirli bir fiyatın altına aldığınız Web Tasarım Fiyat teklifleriniz sitenizde kullanılacak Hosting ve Yazılım konusundaki kalitesizliği kesinleştirir ve aldığınız hizmetten fayda almazsınız.

SEO Nedir

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu yani sitenizin Google politikalarına uyumlu olmasıdır. İlk olarak siteniz kaliteli bir içeriğe ve belirli bir güncelleme sıklığına sahip olmalıdır. Aynı zamanda site içi ve site dışı linklerinin doğru yapılandırılması gerekir. Buna ek olarak sitenizin Meta Tag’larını doğru bir şekilde kurmanız gerekir.

SSL Nedir

SSL sitenizin bir güvenlik sertifikasıdır. Bu sertifikaya sahip olan web siteleri hem ziyaretçileriniz hem de google gözünde daha güvenli bir site imajına sahip olacaktır.

Web Sitem Nasıl Üst Sıralara Çıkar

Yaptığımız bütün Web Tasarım hizmetlerimiz Google SEO uyumlu olup, sitenizi üst sıralara çıkarma döneminde işlerinizi kolaylaştıracaktır.