Kategori: Blog

Web Tasarımı ve Kodlama DGS

Web Tasarımı ve Kodlama DGS

Üniversitelerin 2 senelik Web Tasarımı ve Kodlama bölümünden DGS ile geçiş yapabilecekleri bölümleri bu yazımızda listeledik.

Detaylar
Etiketler: , , ,
En Ucuz Web Sitesi Fiyatları

En Ucuz Web Sitesi Fiyatları

En Ucuz Web Sitesi Fiyatları 2021 yılı için Web Tasarım Fiyat Listesi En İyi Web Tasarım Ajansları tarafından belirlendi. Yazılım Works’te en ucuz web sitesi fiyatları 399TL’den başlamakta ve 2000TL’ye kadar çıkmaktadır. Tek sayfa web tasarım, kurumsal web tasarım ve e-ticaret web tasarım olmak üzere 3 pakete ayrılmıştır.

Detaylar
Etiketler: , ,
Web Sitesi Fiyatları 2020

Web Sitesi Fiyatları 2020

Web Sitesi Fiyatları 2020 maliyet açısından incelediğimizde, Domain, Hosting, SSL, Editör Giderleri ve Şirket Giderlerine göre değişmekte ve bu nedenle internet üzerinde 250TL’den başlayarak ucu belli olmayan rakamlara kadar giden bir ücret listesi görmektesiniz. Tabii ki bu işlerden anlamadığınızda bu fiyatların neye göre değiştiğini kestirmek zor olacaktır.

Detaylar
Etiketler: , , , , , , ,
Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Özellikle Ankara sanayi bölgesi olan Ostim’de müşterilerimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin hem başkenti hemde pozisyonu itibari ile Türkiye’nin her yerine en yakın bölge olması sebebiyle ankara web tasarım projelerimizi sadece ankara içerisinde yerel olarak değil, bütün Türkiye’ye hizmet verecek şekilde projelendiriyoruz. 

Detaylar
Etiketler: , , , , , , , , ,
Blog Nedir? Blog Nasıl Yazılır? (Güncel 2020)

Blog Nedir? Blog Nasıl Yazılır? (Güncel 2020)

Blog Nedir? İnsanların sosyal medyanın kullanım alanının artması ile birlikte daha özgür ve her türlü içerikten paylaşımlar yapabileceği yeni tür paylaşım siteleri ortaya çıkmıştır. Bu tür paylaşım siteleri blog olarak adlandırılmaktadır. Blog Nedir? Bloglarda insanlar her türlü içerikten bilgi alışverişinde bulunabilmekte, makaleler okuyabilmekte, başta teknolojik aletlerde aldığı hataları düzeltme gibi birçok işlevi yerine getirebilmektedirler. Tamamen ücretsiz olan bu sistemler internet hayatımızın en önemli yapıtaşlarından birini oluşturmaktadırlar. Blogların sayısı her geçen gün artmakta, buna bağlı olarak da kullanıcı yelpazesi artmaktadır.  En Güncel Blog Siteleri WordPress Dünyanın en iyi ve en çok kullanılar blog sistemi WordPress’tir. WordPress’in 2 türlü kurulumu mevcut. WordPress.com […]

Detaylar
Etiketler: , , , , ,
Samsun Web Tasarım

Samsun Web Tasarım

İşletmenize veya projenize uygun profesyonel bir Samsun web tasarım hizmeti arıyorsanız Yazılım Works size en uygun çözümü en uygun fiyatla gösteriyor.

Detaylar
Etiketler:
Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi Fiyatları Kurumsal Web Tasarım paketlerimiz ile Firmanızı internete taşıyarak gelirlerinizi arttırın ve müşterilerinizi daha çok memnun edin! Web Tasarım Yaptırarak İşinizi Büyütün ve Gelirlerinizi Arttırın! Paket İçeriği: 1 Yıllık .com .net .org alan adı 1 Yıllık Web Sitesi Barındırma 10 Sayfaya Kadar Tasarım Yönetilebilir Panel Blog Bölümü %100 Mobil Uyumlu Web Sitesi SSL Sertifikası 5 Adet E-Mail Hesabı ve Kurulumu Google Kayıt Temel SEO Google Analytics Hizmeti Hızlı Destek Opsiyonel İçerikler: Google Maps Kayıt – Google My Business Makale Yazımı Ürün Fotoğraf Çekimi Sosyal Medya Tanıtımı Facebook Reklam Hizmeti Google AdWords Reklam Hizmeti […]

Detaylar
Etiketler: ,
Domain Nedir? Ne İşe Yarar

Domain Nedir? Ne İşe Yarar

  Web site kurmak isteyen kişilerin en çok karşılaştığı konulardan birisi de domain konusudur. Bu konuda pek bilgisi olmayan kişiler maalesef domain kavramını yanlış ifade etmektedirler. Bu yazımızda domain nedir ve işe yarar onun üzerinde duracağız. Öncelikle domain kelimesinin Türkçe karşılığı alan adı anlamına gelmektedir. Alan adınızı herhangi bir sağlayıcı (hosting) ile bağladıktan sonra farklı cihazlardan bireyler sitenizin alan adını yazarak sitenize girme imkanı bulmaktadır. Domainin en önemli işlevi normalde IP adresi yazılarak girilen sitelere karakter içeren alan adları ile girmektir. Karışık sayıları noktalar ile birlikte değil de karakter içeren alan adlarıyla kullanmak daha kullanışlı ve göze hitap etmektedir. Domain […]

Detaylar
Etiketler:
SEO Nedir? SEO Nasıl Yapılır?

SEO Nedir? SEO Nasıl Yapılır?

  Her web sitesi daha fazla ziyaretçiye ulaşmayı amaçlayarak meydana getirilmiştir. Ancak bu başlangıçtan sonra çok zorlu adımlar kendisini bekleyecektir. Web sitelerinin kendi alanları içerisinde var olan diğer platformlarla beraber ciddi bir rekabet içerisinde olabileceği görülebilen bir durumdur. Arama motorlarına bağlı olarak da gelişen bu rekabet ortamı her zaman kızışabilecek düzeyde kendini gösterebilmektedir. Sitelerin üzerine çıkarak üst sıraları zorlamak konusunda belli başlı yolların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde hareket etmek her zaman organik hit ve doğal ziyaretçi kazandırarak, sitelerin trafiğini doğru bir biçimde etkileyecektir. Bu tip bir çalışma yapmak isteyenlerin ilk başta SEO nedir sorusunun cevabını aramaları önemlidir.  Google SEO Çalışması Nasıl Yapılır? […]

Detaylar
Etiketler:
Acıbadem Web Tasarım

Acıbadem Web Tasarım

Üsküdar ve Kadıköy’ü birleştiren Acıbadem Mahallesinde özellikle cafelere ve marketlere Acıbadem Web Tasarım hizmeti vermekteyiz.

Detaylar
Etiketler: , , , ,