Halı Yıkama Web Tasarım

Halı Yıkama Web Tasarım

Bir Halı Yıkama firmanız var ve artık müşterileriniz sizinle uzaktan mı iletişim sağlıyor. O zaman kesinlikle Web Sitenizin olması gerekiyor.

Yaptığımız örnek çalışmalardan biri de Antalya Taha Halı Yıkama için Web Tasarım çalışmasıdır. Halı Yıkama Web Sitesi yaparken dikkat edilmesi gereken işlemler yaptığınız işleri detaylı ancak kullanıcıyı sıkmadan belirtmektir.

Ve mümkünse belirlediğiniz fiyatları internet sitesine girip kullanıcı sitenize girdiğinde sizinle iletişime geçip geçmeme ihtimalini yani sizin dönüşüm oranınızı arttırmayı hedeflemek gerekir.

Özellikle bu web tasarım çalışmalarında tavsiye ettiğimiz sistem, ufak bir hesaplama aracı ile müşteriniz kendi ürünü için ufak bir hesap yapıp ödeyeceği miktarı görmesi, aldığınız telefonların iş düşme ihtimalini arttırır .

whatsapp web tasarım

whatsapp web tasarım

Bir diğer önemli faktör ise size müşterinizin hızla ve kolayca ulaşabilmesidir. Bu tarz web siteleri için yaptığımız çalışmalardan biri ise “WhatsApp Hattı” dır.

Bu sayede müşterileriniz anlık olarak bir sonraki aşamaya geçip sizinle irtibata geçebilir iş potansiyelinizi daha fazla arttırabilirsiniz.

Sizinde Halı Yıkama firmanız varsa bizimle iletişime geçip Web Tasarım teklifi alabilirsiniz.

HEMEN %50 İNDİRİMLİ TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Teklif almak ve sorularınız için telefon numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşın!

Telefon: 0537 886 5410

E-Mail: info@yazilimworks.com

whatsapp web tasarım

WhatsApp Bilgi Hattı

 

 

Etiketler: ,